Novotel Strasbourg Centre Halles

75 foto
Semak bilik dan kadar
Daftar masuk
Pilih Tarikh
Daftar keluar
Pilih Tarikh
Bilik dan Tetamu2 Tetamu, 1 bilik
Kami akan buka Booking.com pada tab baharu untuk perbandingan yang adil
Novotel Strasbourg Centre Halles
$$$$

Gambaran keseluruhan

Menghadap ke bandar, Novotel Strasbourg Centre Halles berjarak 14 minit berjalan kaki dari Rohan Palace di Strasbourg Hartanah ini menyediakan 98 bilik tamu yang dilengkapi dengan meja tulis, pembuat teh/kopi dan TV skrin rata dengan saluran satelit untuk penginapan yang menyenangkan di Strasbourg.

Lokasi

Tempat ini terletak di tengah-tengah Strasbourg, berhampiran Olympe de Gouges Media Library. Hotel ini juga berjarak 10 minit pemanduan dari Taman l'Orangerie di Strasbourg. Novotel Strasbourg Centre Halles terletak berhampiran dengan pasar raya, pusat membeli-belah dan pusat komersial.

Hotel ini berjarak 20 minit pemanduan dari lapangan terbang Strasbourg Entzheim, dan 15 minit berjalan kaki dari stesen kereta api Strasbourg-Ville.

Makan & Minum

Sarapan disajikan setiap pagi di restoran. Bar Restaurant Ici & La menyajikan hidangan Eropah untuk para tetamu.

Santai & Perniagaan

Pusat kecergasan, kawasan permainan dan taman juga terdapat di Novotel Strasbourg Centre Halles. Hotel ini mempunyai pusat kecergasan.

Baik jika diketahui
Daftar masuk/Daftar keluar
dari 15:00-23:59
sehingga 12:00
Kemudahan
Parkir Awam mungkin di tapak pada EUR 22 setiap hari.
Internet tanpa wayar boleh didapati di secara percuma.
Maklumat lain
Sarapan
Sarapan penuh dihidangkan pada harga EUR 19.5 per person. 
Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan.
Bahasa
Bahasa Inggeris, Bahasa Jerman, Bahasa Perancis, Bahasa Sepanyol
Bangunan
Bilangan aras:7
Bilangan bilik:98
Kalendar harga
Semak ketersediaan dan harga untuk tarikh anda sekarang!

Bilik dan ketersediaan

Bilik berdua
  • Maks:
    4 orang
  • Pilihan tempat tidur:
    1 Katil kelamin1 Katil saiz Ratu1 Katil bujang
  • Pemandangan kota
  • Pancuran
  • Bilik mandi peribadi
Bilik ratu eksekutif
  • Maks:
    10 orang
  • Pilihan tempat tidur:
    1 Katil saiz Ratu1 Katil kelamin dan 1 Katil bujang1 Katil kelamin
  • Pancuran
  • Bilik mandi peribadi
Bilik superior berdua
  • Maks:
    3 orang
  • Pilihan tempat tidur:
    1 Katil saiz Ratu1 Katil kelamin dan 1 Katil bujang2 Single beds
  • Pemandangan kota
  • Pancuran
  • Bilik mandi peribadi

Kemudahan

Kemudahan utama

Wi-Fi
Tempat letak kenderaan

EUR 22 setiap hari

Ruang Bagasi

Ruang bagasi

Perkhidmatan 24-jam

Penerimaan tetamu 24 jam

Keselamatan 24-jam

Makanan/Minuman

Bar/ruang istirahat

Restoran

Minuman selamat datang

Bar snek

Kecergasan/gim

Pusat kecergasan

Dobi
TV

TV skrin rata

Sukan & Kecergasan

  • Pusat kecergasan

Perkhidmatan

  • Kemudahan haiwan peliharaan disediakan
  • Perkhidmatan bilik
  • Pengemasan
  • Dobi
  • Cucian kering
  • Kedai/perkhidmatan komersil
  • Minuman selamat datang

Makan

  • Sarapan dalam bilik
  • Restoran
  • Bar snek
  • Bar/ruang istirahat
  • Makan tengah hari yang dibungkus
  • Menu diet khas

Perniagaan

  • Kemudahan mesyuarat/jamuan
  • Fax/Photocopying

Kanak-kanak

  • Katil bayi
  • Menu kanak-kanak
  • Kawasan permainan kanak-kanak

Pemandangan bilik

  • Pemandangan kota

Ciri bilik

  • Penyaman udara
  • Pemanasan
  • Bar mini
  • Bilik kalis bunyi
  • Kawasan persalinan
  • Kemudahan teh dan kopi
  • Kemudahan menyeterika

Bilik mandi

  • Kelengkapan peribadi percuma
  • Sinki

Penyediaan makanan sendiri

  • Cerek elektrik

Media

  • TV skrin rata
  • Telefon dail terus
  • Jam penggera AM/FM

Hiasan bilik

  • Lantai berkarpet
Tunjuk semua kemudahanSembunyikan kemudahan

Maklumat penting tentang Novotel Strasbourg Centre Halles

💵 Harga bilik terendah 431 MYR
📏 Jarak ke pusat 400 m
🗺️ Penarafan lokasi 9.2
✈️ Jarak ke lapangan terbang 11.3 km
🧳 Lapangan terbang terdekat Lapangan Terbang Strasbourg Entzheim, SXB

Lokasi
pemandangan jalanan

Alamat
Alamat telah disalin.
4 Quai Kleber, Strasbourg, Perancis, 67000
Paparan peta
Terokai lokasi hotel dengan panorama
pemandangan jalanan
4 Quai Kleber, Strasbourg, Perancis, 67000
  • Mercu tanda bandar
  • Berdekatan
  • Restoran
  • Hotel berhampiran
Square
place Kléber
450 m
Muzium
Aubette
420 m
Gereja
Eglise Catholique Saint-Jean-Baptiste
410 m
Restoran
Bar Restaurant Ici & La
60 m
Restoran
Vapiano Strasbourg
200 m
Restoran
La Vigne
200 m
Restoran
Thai Square
220 m
Restoran
Bistrot Moderne
290 m
Restoran
La Backerstub
270 m
Restoran
le bartholdi
280 m
Restoran
Mandala
330 m
Restoran
Monteleone
380 m

Ulasan untuk Novotel Strasbourg Centre Halles

7.8 /10
Sangat bagus
2094 ulasan
Ulasan yang Disahkan  
Terokai pilihan terbaik melalui ulasan yang disahkan di laman web kami dan Booking.com.
Menginap di sana?
Kongsi pengalaman anda dengan kami.
Menulis ulasan

SOALAN LAZIM tentang Novotel Strasbourg Centre Halles

Apakah lapangan terbang yang terdekat dengan Novotel Strasbourg Centre Halles?
Novotel Strasbourg Centre Halles ini terletak 0.5 km dari Strasbourg Entzheim.
Adakah Novotel Strasbourg Centre Halles menyajikan sarapan pagi?
Ya, Novotel Strasbourg Centre Halles ini menawarkan sarapan bufet.
Adakah sarapan sudah termasuk dalam kadar harga Novotel Strasbourg Centre Halles?
Ya, di Novotel Strasbourg Centre Halles sarapan pagi disertakan. Untuk maklumat lanjut, sila hubungi kakitangan hotel.
Adakah Novotel Strasbourg Centre Halles menyediakan kemudahan untuk tetamu dengan kanak-kanak?
Ya, para tetamu Novotel Strasbourg Centre Halles boleh memanfaatkan katil bayi, taman permainan dan penjagaan bayi.
Berapa jauhkah pusat bandar dari Novotel Strasbourg Centre Halles?
Pusat bandar terletak 1 km jauhnya dari Novotel Strasbourg Centre Halles .
Apakah pilihan sajian di Novotel Strasbourg Centre Halles?
Pengunjung Novotel Strasbourg Centre Halles boleh memilih untuk menjamu selera di ala carte di restoran ICI Larestaurant ET BAR.
Adakah internet percuma ditawarkan di Novotel Strasbourg Centre Halles?
Ya, Novotel Strasbourg Centre Halles menawarkan internet secara percuma.
Adakah terdapat apa-apa tarikan pelancong berhampiran dengan Novotel Strasbourg Centre Halles?
Tetamu Novotel Strasbourg Centre Halles boleh mengunjungi mercu popular place Kléber yang berdekatan.
Bolehkah saya makan tengah hari atau malam di kawasan berdekatan dengan Novotel Strasbourg Centre Halles?
Ya, anda boleh menikmati makan tengah hari dan malam anda di Banh Mi Saigon dan Adamson's Pub yang terletak kira-kira 200 meter dari Novotel Strasbourg Centre Halles.
Berapakah harga untuk menginap di Novotel Strasbourg Centre Halles?
Harga bilik di Novotel Strasbourg Centre Halles bermula dari €141.
Apakah jenis bilik yang tersedia di Novotel Strasbourg Centre Halles?
Bilik jenis Bilik ratu, Bilik kembar superior dan Bilik ratu superior disediakan di Novotel Strasbourg Centre Halles sini.
Adakah terdapat pengangkutan awam di kawasan Novotel Strasbourg Centre Halles?
Ya, terdapat stesen kereta api Faubourg National Tram Stop 700 meter jauhnya dari Novotel Strasbourg Centre Halles.
Semak bilik dan kadar
Daftar masuk
Pilih Tarikh
-
Daftar keluar
Pilih Tarikh
Bilik dan Tetamu2 Tetamu, 1 bilik